Biz Kimiz

Biz Kimiz

İş Ahlakımız

Deneyimi, bilgi birikimi, genç ve dinamik ruhu ile tüm kadromuzla standartları aşmak sektörde başarının adı olmak için azimle çalışmak

Tarafsızlığımız

Gerçekleştirdiğimiz muayeneler de bağımsız ve tarafsız çalışma bilincinde ilgili standart çerçevesinde ve hizmet kapsamında yer alan norm ve belirlenmiş akreditasyon sistemine uygun kontrol ederek, kullanıcıların can ve mal güvenliğini garanti altına almayı sağlamak.

Etik Duruşumuz

Faaliyet gösterdiğimiz her coğrafyada sosyal, politik ve kültürel değerlere saygı gösterir, yasalara, iş etiği kurallarına uygun ve şeffaf davranırız. Dürüstlüğe, açık iletişime ve adaletli yönetime büyük önem vermek.

İnsan Kaynağımız

Eğitimli, deneyimli, aidiyet ve sahiplik duygusu yüksek, bilime dayalı tüm gelişmelere açık, bilgi paylaşımına ve birlik ruhuna değer veren, katılımcı yönetim anlayışını ve başarı odaklı çalışmayı benimsemiş insan kaynağımızın en önemli değerlerimizden biri olduğuna inanmak.

Mühendis Kadromuz
  • Makine, Mekatronik, Elektrik, Elektronik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümlerinden en az birinden mezun olan,
  • Asansör Periyodik Kontrol Muayene kursu teorik sınavında başarılı olan,
  • 100 adet asansör periyodik kontrol muayeneye eşlik eden,
  • Asansör Periyodik Kontrol Muayene Elemanı kursu uygulama sınavında başarılı olan,
  • AKM atama prosedürüne uygun olarak yapılan teknik ve saha kontrollerini başarıyla tamamlayan;

Bağımsız, tarafsız, eğitimli, kendini sürekli yenileyen ve geliştiren uzman mühendis kadromuz ile sahada sizlere güvenilir hizmeti sunmak amacıyla asansörlerin periyodik kontrollerini gerçekleştiriyoruz.

Personel Girişi Belediye Girişi